Svatební pozvánka

   Člověk musí jít občas trochu s dobou a zkoušet nové a zajímavé věci. Na svatbách trávím jako kameraman spoustu času a tak občas vidím věci, které by se na této události šikly.
Svatební pozvánka – jednoduchá webová prezentace, která má zjednodušit šíření všech informací. Během přípravy svatby se spousta známých a kamarádů ptá a ptá a ptá a po svatbě to není jiné. Kde to budete mít? V kolik máme přijet? Je možný tam přespat? Už jsou fotky?

   Někdy není síla ani chuť odpovídat neustále na to samé. Proč to tedy nezjednodušit a oznámit jen webovou stránku, kde na všechny otázky dostanou odpověď? Například v Americe už to začíná být běžná věc a myslím, že u nás se časem svatební pozvánka probojuje na uznávané místo. Svatební koordinátorky to zvládly poměrně rychle.

   Webovky jsou navíc optimalizované na všechna zařízení, a tak se nemusíte bát, že obsah bude na telefonu nečitelný. Stránky se dají doplnit jednoduchými moduly jako třeba mapy, galerie, videa. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte mě kontaktovat. Podrobnosti doladíme poté.