Svatební video

   Okamžik, kdy si dva lidé chtějí svou cestu životem sjednotit – SVATBA. O nevěstu je pečováno jako nikdy předtím, Ženich se posilňuje na obřad dobrou skotskou. Nervy, stress, napětí ale také emoce, láska a kouzlo. Celý den je tak krásný a jedinečný, že vzpomínky vydrží snad na vždy. Je tomu ale skutečně tak? Něco Vám povím – já skákal z letadla ze 4,000 metrů rovnou po hlavě dolů a kdybych z tohoto úžasného zážitku neměl foto a video, tak si dneska už ani nepamatuji, že jsem skákal a jaký to byl adrenalin.

   Vždycky když se na krátký sestřih videa podívám, hned se mi vybaví můj stav žaludku před krokem z letadla do prázdna.

   PS. Přítelkyně mi už skákání zakázala – jednou a dost – takže se nemusíte bát, že se rozplácnu a na svatbu nedorazím 🙂

Zdravím, jmenuji se Filip..

   Má první zkušenost s natáčením byla, když mi byli 4 roky. Ježíšek mě překvapil videokamerou pod stromečkem. Sotva jsem ji udržel v ruce, ale nosil jsem ji snad všude a natáčel všechno co jsem viděl. Při pubertě jsem ji na chvíli odložil, nicméně po odeznění tohoto teď už vtipného období jsem ji opět oprášil a tentokrát se tomu začal věnovat naplno. Natáčení mě doslova pohltilo a stalo se nedílnou součástí mého každodenního života. Před třemi roky, jsem dostal první nabídky na post svatebního kameramana a poté už to šlo ráz na ráz. Žádosti o mé služby začali přibývat a také investice do techniky. Nyní pro svou práci používám výhradně profesionální techniku, na kterou se mohu spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Mým hlavním cílem je se neustále zdokonalovat a učit se novým věcem, protože právě to posouvá má videa dál.

   Mezi mé působiště patří především liberecký a středočeský kraj, nicméně mnohokrát si zaskočím i na přátelskou Moravu či na Slovensko. Ve volném čase také velice rád cestuji, ale bez kamery? To už nikam.

Reakce klientů

Marťa

Tak to je boziiiiiiiiiiiii 😍 uz breciiim 😭😂 Totalni bomba 👏🏻👏🏻👌🏻 ses borec 😬 strasne moc dekujeeem

Kája

Teď jsme video dokoukali a opravdu nemáme slov…Já tu brečím a Ondrovi také ukápla slza (to se jen tak nevidí 😀)..Video je nádherné, strašně moc Ti děkujeme za zvěčnění našeho dne! Jsme opravdu velice rádi, že jsme si pro spolupráci vybrali právě tebe ❤️💐

Iva

FILIPE!!!!!!!To video je DOKONALY!!!!! ❤️ Moc moc moc dekujeme!Jsi nejlepsi!!!!

Naše spolupráce

Líbí se vám má práce?

Přizvete mě na svou jedinečnou svatbu, abych vám vytvořil nezapomenutelnou vzpomínku?

Skvěle, jdeme na to!

   Naše spolupráce obvykle začíná vyřízením několika emailů, kde mě povrchově seznámíte s vaši vidinou svatebního dne. Pokud vám korespondenční forma domluvy nevyhovuje, nebráním se společné schůzce při šálku kávy. Měsíc před svatbou doporučuji finální setkání či videohovor, kde mi předáte vaše představy, přání, harmonogram svatby… zkrátka vše podstatné, abych vás ve svatební den již ničím nerušil.

   Další postup už se týká velkého dne D, kdy na vaši svatbu dorazím ráno a budu s vámi jakožto neviditelný kamera-boy celý den. Po ukončení mého působení na svatbě se s vámi rozlouším a cca do měsíce se můžete těšit na cinknutí vašeho e-mailu, kdy vám ode mě přijde zpracovaný 3-5 minutový svatební videoklip.

   Pokud byste ovšem měli zájem i o svatební film dlouhý 20-30 minut, kde zachytím podrobně celý den od ranních příprav až po večerní zábavu, tak si připravte další balíček kapesníků, protože detailně ucítíte atmosféru, vtip a lásku, jako byste to prožívali zas a znova.

Sledujte film, kde jste hlavními hrdiny právě vy.

Péťa

Filipe, všichni nás podezrivaji, ze je to nějaké tvé promo 😄 nikdo moc tento způsob videa nezná.. koukame na to pořad dokola, jak blázni. Jsme nadšeni!!!

Jana

Totalni pecka!!!!!! az mi jdou slzy. Je to krasny!!!!! Strasne moc dekujem

Simča

ahoj.. hned jak dorazim domu vecer mrknu 🙂
nevydrzela jsem to… bezvadne 🙂 hned bych ten den vrátila 🙂

Tyto páry už svůj příběh mají

Přidáte se k nim?

Backstage